Ultrazvukové čištění pleti

Představujeme novinku ze světa moderní kosmetiky, která využívá princip ultrazvukové terapie a peelingu pro hloubkové čištění pleti - přístroj Ultrasonic cleanser UD-041. Pleť je po ošetření přístrojem jasná, zdravá, pružná a chráněná před stárnutím.

Přístroj pracuje na bázi velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou generované rychlostí 25.000 pulzů/s. Díky působení ultrazvukových vln dokáže přístroj do hloubky čistit póry, masírovat pleť, stimulovat kožní buňky k produkci kolagenu a působí také jako prevence proti vzniku akné. U všech typů pleti se osvědčuje při zapracování účinných látek - kosmetických sér či ampulí.

Při používání Ultrasonic Cleanseru se zároveň aktivuje metabolismus a lymfa, což zajistí pleti přísun nezbytných živin a vody - pleť potom není vysušená, ale zvlhčená a jemná. Jemnou vibrační masáží dochází k odlupování starých kožních buněk (princip peelingu) a zajišťování správné regenerace pokožky. Pravidelným používáním tohoto profesionálního ultrazvukového čističe se zlepšuje celková kvalita pleti, která je poté čistější a působí zdravějším a zářivějším dojmem.

Kontraindikace

  • těhotenství, poraněná kůže, nemoci srdce, vysoký tlak
  • kovové implantáty v ošetřované oblasti (i piercing)
  • poruchy imunity, zvýšená činnost štítné žlázy, horečka, celková vyčerpanost