Bio-terapeutický přístroj

Je přístroj, který využívá ultrazvukovou a mikroelektronickou technologii a díky tomu Vám poskytne tu nejnovější péči v oblasti péče o pleť. Bt-microTM ultrazvuková špachtle využívá ultrazvukovou a mikroelektronickou technologii a díky tomu vám poskytne nejoptimálnější ošetření v péči o pleť.

Programy ošetření

  • ultrazvukový peeling - čistí pokožku od mazu, ucpané póry, odstraňuje pupínky a starou odumřelou kůži
  • liftingová  mezoterapie pro účinné vstřebávání sér mikroelektronickou technologií
  • regenerační mezoterapie pro účinné vstřebávání krémů mikroelektronickou technologií
  • mezoterapie pro účinné vstřebávání sér pro ošetření akné ultrazvukovou a mikroelektronickou technologií

Mezoterapie je postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, ale také například hřbetu rukou. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a tím výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky. Mezoterapie přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Mezoterapie nezabrání procesu stárnutí kůže, ale může dočasně vypnout pokožku a středně hluboké vrásky, a tak zlepšit vaši vizáž.

Collagen bio

zpevňující koncentrát s hydrolyzovaným kolagenem, kyselinou hyaluronovou s malou molekulární hmotností a velmi rychlým vstřebáváním. Je určený pro zralou, dehydratovanou a povadlou pleť s vráskami. Okamžitě zlepšuje hydrataci a elasticitu pokožky, působí proti známkám stárnutí a posiluje hydrolipidický plášť pokožky.

Bio-lifting

Koncentrát-kolagen zpe vňující a hydratační koncentrát s obsahem mořského planktonu a kolagenu. Zpevňuje a vypíná pleť obličeje. Koncentrát s mořskými výtažky s okamžitými zpevňujícími účinky na pokožce obličeje, krku a dekoltu. Zvyšuje elasticitu kožních tkání a již po prvních aplikacích navrací pleti mladistvou pevnost.

Bio-retinol

Předchází a zpomaluje stárnutí pleti. Koncentrát vitamínu A se silnými antioxidačními účinky, které zabraňují oxidaci způsobující stárnutí pleti. Je určený především pro pleť poškozenou intenzivním sluněním, chladem, znečištěním vnějšího prostředí, pleť bez potřebné výživy, stresovanou příliš rychlým rytmem života. Ideální ošetření proti stárnutí pro unavenou pleť.

Kyselina hyaluronová

Se významně podílí na hydrataci kůže, je obsažena v lidském organismu a hojně se využívá v lékařství i kosmetice pro vyhlazení vrásek. Účinek kyseliny hyaluronové umocňuje obsažená urea, která rovněž působí hydratačně. Kombinace vysoce účinných látek, společně se základem přírodního původu okamžitě vypíná pokožku a zpomaluje její stárnutí.