Úprava obočí jako u celebrit

Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření dokonale krásného obočí. Beautiful brows je revoluční systém, se kterým vytvoříte dokonale krásné obočí během několika vteřin v pohodlí domova.

Balení obsahuje

  • Příslušný minerální pigment - Minerální pigmenty Beautiful brows se přizpůsobí každému typu, barvě vlasů, očí a pleti. Unikátní semi-permanentní pudr vyrobený ve Velké Británii je zárukou vysoké kvality. Obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vodě, potu a otěru odolný. Až 24 hodin bez nutnosti úprav. Pozor! A to i v případě úplné ztráty obočí.
  • 3 typy šablon pro vytvoření dokonalého tvaru. Šablony se přizpůsobí každému tvaru obočí a dodají obličeji výraz. Sleek = tenké ale zároveň přirozené obočí. Natural = přirozeně bohaté obočí. Bold = krásně klenutí obočí.
  • Štětec z přírodních vláken na aplikaci barvy.
  • Zrcátko

Tip pro úpravu obočí

Nevíte si rady s úpravou tvaru svého obočí? Přiložte vhodnou šablonu, vymalujte a chloupky, které jsou mimo vymalovaný tvar, odstraňte. Vytvoříte tak dokonale krásné obočí. To vše v naší luxusní dárkové taštičce = ideální dárek pro každou ženu.