Chtěla bych Vám představit nově otevřené studio KOSMETIKA PAVLA pro moderní ženu, jež vzniklo nejprv nápadem, kdy jsem byla na mateřské dovolené, dále přestavbou místnosti v rodinném domku v roce 2011, na adrese V Hájích čp. 171, Mezouň.

Číst dál

Dobry den, dnes jsem si převzala balíček, děkuji moc. Jsem spokojena. U jisté slečny jsem si objednala Lancome stíny a to co mi za 450 Kč přišlo, mě normálně dostalo do bodu varu. Takže Vám musím poděkovat za seriózní obchod. Díky a přeji hezky den, Andrea.

Pavlo moc děkuji za dvě úžasné hodiny relaxu a poté hedvábnou pleť. Všem známým Vás doporučuji. Kamarádka u Vás už také byla a ještě po týdnu nemůže uvěřit, jaké zázraky jste udělala s její pletí. Děkuji Radka. PS: Těším se na další kůru...

reference

Řasy sklidily obrovský úspěch. V práci se moc líbily. Kolegyně byla na prodloužení a její řasy vypadaly stejně jako ty moje, ale s tím rozdílem, že ji už druhý den, poté co se osprchovala polovina řas vypadala a já je mám stále krásné. Děkuji Ti.

Ahoj Pavli, musím Ti napsat, abych Tě potěšila a poděkovala za perfektní práci. Nezávisle na sobě mi 4 lidi řekli, že mám krásně vyhlazenou a zářivou pleť. Potěšilo mě to a všem jsem říkala jakou mám perfektní kosmetičku. Děkuji Ti.

Číst dál