My secret botoplatinum

My secret botoplatinu, je výsledkem nejmodernějších výzkumů a poznatků kosmetologie v oblasti působení superaktivních látek, vyvinutých redukcí vrásek a prevenci stárnutí pleti. Navazuje na úspěšnou luxusní řadu 24K Gold.

Cena platiny často výrazně převyšuje cenu zlata. V kosmetologii nové generace proto představuje nedocenitelnou složku, působící proti známkám času. V rámci výzkumu nové oblasti využití vzácných kovů bylo zjištěno, že koloidní platina disponuje schopností proniknout do mezibuněčných prostor pleti. Koloidní platina v kombinaci s dalšími super aktivními složkami, jako jsou rostlinné kmenové buňky a kyselina hyaluronová, urychluje proces obnovy poškození pleti, který je způsoben přirozeným stárnutím. Peptidy snižují intenzitu kontrakcí mimických svalů a tím dochází k vyhlazení vrásek.

Aktivní látky

Aktivní látky, aplikované v řadě MY SECRET, byly ověřeny IN VIVO a IN VITRO studiemi, které potvrdily jejich účinnost.

 • Koloidní platina - vzácná platina ve formě negativně nabitých nanočástic stabilizuje pleť a mikrobiální flóru. Vykazuje myorelaxační a rozjasňující efekt.
 • Peptidy (Acetyl Hexapeptide - 8, Pentapeptide - 18) se aplikují na pokožku zevně, přičemž působí na vyhlazení vrásek stejným mechanismem účinku jako botulotoxin aplikovaný injekčně. Redukují hloubku vrásek a zlepšují vzhled výrazových linií. Navozují výhradně relaxaci svalů, nemění nevratně mimiku tváře a nezpůsobují paralýzu svalů jako botulotoxin. Jsou bezpečné a šetrné. Prokázaný účinek redukce vrásek již po týdnu aplikace.
 • Alteromonas z hlubokomořské řasy - stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Působí jako expresní optická výplň vrásek a to okamžitě po aplikaci.
  *Prokázaný účinek optického snížení hloubky vrásek o 15% po dobu až 6 hodin.
 • Kyselina Hyaluronová II. generace  - na rozdíl od předchozích forem působí na úrovni mezibuněčné komunikace a zajišťuje dlouhodobý hydratační i okamžitý vypínací efekt (50 – 3000 kDa) - atomová hmotnostní jednotka, Dalton.
 • BIOsacharid - intenzivně a dlouhodobě hydratuje pleť, vhodně doplňuje účinek kyseliny hyaluronové. Propůjčuje pleti sametový vzhled.
 • Rostlinné kmenové buňky - faktor molekulární obnovy stimuluje seberegenerační funkci pokožky a regeneraci buněk.
 • Alfa-Bisabolol - přírodní zklidňující přísada.
 • MEDILAN™ - má schopnost vytvářet lipoidní dvojvrstvy, regeneruje kožní povrch.
 • Bambucké máslo (schea butter) - přírodní surovina pro ochranu pleti.