Bezbolestná trvalá epilace

Až 8 týdnů bez epilace! Zbavte se bolesti při epilaci! Philips funguje jinak. Pulsy světla zabrání opětovnému růstu chloupků. Nejen, že to nebolí, ale budete mít klid až na 8 týdnů. To vše bez vyrážky a podráždění.

Nejúčinnější epilace pro většinu typů pokožky. Jediným omezením je barva chloupků a kůže. První výsledky už po 4 týdnech používání! Chloupky nemusíte vytrhávat. Můžete jim zabránit růst! IPL je naprosto bezpečné! Už během dvou použití vidíte výsledky, po čtyřech je hotovo! Systém Philips Lumea je dostatečně citlivý i pro tu nejjemnější pokožku (včetně obličeje).

Systém Philips Lumea

  • pět stupňů intenzity pro různé typy kůže a chloupků
  • vestavěný UV filtr pro ochranu vaší kůže
  • automatická pojistka proti přehřátí

Protože Philips Lumea funguje na principu utlumení růstu chloupků, výsledek neuvidíte hned po aplikaci. Ale už za 2-4 týdny se lůžka vašich chloupků dostanou do klidové fáze a chloupky přestanou růst. Dlouhodobě hladké pokožky dosáhnete už po čtyřech použitích. Utlumení růstu chloupků, díky kterému si můžete užívat hladkou pokožku bez epilace, trvá obvykle méně než 6 týdnů. Pokud po této době nepoužijete systém Philips Lumea, chloupky začnou normálně dorůstat. Mohou však být jemnější než dříve. Růst chloupků lze přirozeně zastavit, aniž by došlo k jejich poškození.

Postup při epilaci obličeje

  • Jemné zahřátí - Philips Lumea do lůžka chloupků vysílá jemný puls světla (IPL). Ten je uvnitř lůžka přeměněn na teplo, které má přirozenou tendenci tlumit růst chloupků.
  • Klidová Fáze - Lůžko chloupku tím samovolně přechází do klidové fáze – jedné ze tří fází růstového cyklu. Chloupek, který z lůžka vyrůstal, se uvolní a sám bezbolestně vypadne.
  • Zastavení růstu - Dokud lůžko chloupku zůstává v klidové fázi, nový chloupek neroste. K tomu stačí jednou za až 8 týdnů zopakovat aplikaci Philips Lumea.