Manikúra P-Shine

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí.

Manikúra

  • odstraníme odumřelé buňky na nehtové ploténce 
  • zkrátíme a upravíme nehty do stejné délky, vždy je přihlédnuto k nejkratšímu nehtu
  • je vyčištěn velmi opatrně volný okraj nehtu
  • leštícím pilníkem, který se skládá ze 3 až 4 různých brusných ploch, je jemně odstraněno podélné rýhování nehtu - leštící pryží (gumou) je pak vyleštěn a vyhlazen povrch nehtu
  • kapkou vitamínového oleje ošetřeny kůžička a nehtové valy
  • použijeme hydratační krém na ruce

P-Shine manikúra

Výživná japonská manikúra P-Shine je stále oblíbenější metoda úpravy a výživy nehtů.Zaleštění výživných látek do nehtového lůžka dochází k obnovení lámavých, roztřepených a nerostoucích nehtů, zvyšuje jejich lesk a chrání je před nepříznivými vlivy. P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. P-Shine obsahuje včelí vosk,mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit,jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Speciální pasta nebo prášek se nanáší na očištěné a ošetřené nehty leštičkou a zalešťuje se. Procedura trvá přibližně 30 minut. Nehty se mohou po 2 - 4 dnech lakovat, aniž by se P-Shine odstranil. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů,jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména při třepení a lámání nehtů. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku. Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine každé 2 - 3 týdny. P-Shine není určen jen pro ženy. Poslední dobou mužům stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty. Dnes je P-Shine známý po celém světě a pro svou účinnost získává stále větší oblibu také v českých nehtových studiích.