Ultrazvuková špachtle na pleť

Ultrazvuková špachtle na pleť Ilwy 306 s EMS, LCD je špičkový přístroj pro hloubkové čištění pleti. Tento přístroj nenabízí jen perfektní čištění pleti do hloubky, ale má i funkce, kterými disponují galvanické žehličky ION +/-.

Navíc ještě funkci elektro-muskulární stimulace EMS, aktivující ochablé, obličejové svaly. Ošetření 3 x týdně Vám přinese čistou, prozářenou a pružnou pleť.

Hlavní přednosti oproti podobným přístrojům

  • přehledný LCD displej Vás provází celým ošetřením
  • volba intenzity ION, EMS i ultrazvuku – velice jednoduché ovládání
  • hloubkově čistí, odvádí z pleti nečistoty, přebytečný maz a těžké kovy, aktivuje buněčnou strukturu pleti, napomáha její vyhlacení a projasnění
  • podporuje novou tvorbu kolagenu
  • výrazně zlepšuje vstřebávání anti-age kosmetických tonik a krémů
  • zlepšuje celkovou kondici pleti a omezuje tvorbu akné

EMS terapie (+/-) účinně odstraňuje nečistoty i melanin z pleti a anti-age přípravky dokáže vpravit hluboko k receptorům v pleti. Ultrazvuk o síle 25 kHz vyčistí pleť naprosto dokonalý peeling. Čistič pleti ILWY hned několik režimů. Je určen pro udržování hebké a hladké pleti, odstraňování přebytečného mazu a dalších nečistot z pórů pokožky zabraňující tak tvorbě akné, černých teček a pro aktivaci kožních buněk a tím snížení tvorby obličejových vrásek.

Přístroj je nabíjecí a dovoluje tak volnost pohybu – použití doma i v menším kosmetickém středisku. Tento kosmetický přístroj je velice dobře ergonomicky řešený, perfektně padne do ruky. Je vybaven vysokokapacitním nabíjecím akumulátorem, takže s nim lehce můžete pracovat kdekoliv. Má úctyhodný výkon 1000 mA a 25000 impulzů za vteřinu vykazuje konstantně. Přístroj můžete používat doma v pohodlí. Jeho používání je velice snadné a bezpečné. Na rozdíl od nejrůznějších kosmetických přípravků a krémů, které čistí pleť jen povrchově, aplikace technologicky vyspělého přístroje, jakým ultrazvukový přístroj jistě je, dosáhneme čištění pleti do hloubky, neboť přístroj působí až v kožní škáře, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku, která pak vypadá svěže a zdravě.

Ultrazvukový čistič provádí nejen důležitou a navíc příjemnou masáž pleti, ale ta navíc aktivuje buněčný metabolizmus a lokální krevní oběh – buňky pak aktivněji přijímají živiny a vodu a tak je pleť stále hydratována a zachovává si mladistvý vzhled a je na pohled rozjasněná. Ultrazvukový čistič rovněž provádí peeling – odstraňuje povrchové odumřelé buňky a pleť regeneruje. Kromě hloubkové regenerační terapie jeho používáním dosáhnete postupného odstraňování podkožního mazu, které ucpávají póry pleti, tvoří tzv. černé tečky a ve svém důsledku jsou i jednou z největších příčin tvorby akné.