Volné radikály a Antioxidanty. Volné radikály napadají zdravé buňky v těle. Jeden spolu s dalšími způsobí řetězovou reakci nazývanou oxidaci, která vede k poškození a stárnutí kůže.

Číst dál

Kůže má tři vrstvy - pokožku, škáru a podkoží. Kůže je největší orgán našeho těla, pokrývá dva čtvereční metry a může vážit až tři kilogramy. Kůže dospělého obsahuje průměrně přes 300 milionů kožních buněk.

Číst dál
poradenství

Jak pečovat o problematickou pleť? Mastnou, problematickou a aknózní pleť je vhodné čistit pleťovými vodami bez obsahu alkoholu, aby pleť nevysušovaly a neprovokovaly k další tvorbě mazu.

Číst dál

Souhrn nejčastějších kosmetických omylů a mýtů, které jsem sepsala na základě nejčastějších otázek mých zákazníků. Kosmetické omyly a mýty jsou seřazeny do devíti přehledných bodů.

Číst dál

Vaše pleť může být jemná a svěží, jen když o ní dobře pečujete. Bez pravidelného, důkladného čištění šetrnými přípravky, neproniknou do pleti výživné a hydratační látky, které se jí následně snažíme dodat.

Číst dál

Dejte si letos závazek, že nikdy nepůjdete spát s make-upem na obličeji. Pro pleť představuje noc čas odpočinku a zvýšené regenerace, jakékoliv nánosy nečistot a zbytků líčidel tomuto brání.

Číst dál

Pokožka je silná jako list papíru, dodává všechny obranné vlastnosti, zabraňuje působení slunečního záření, mikrobů, bakterií, tepla a chladu. Nejsvrchnější vrstva-rohová vrstva-buňky ve 20 vrstvách.

Číst dál