Náš spolek Rudná pro život organizuje sérii komedií v novém KC Prefunda v Řeporyjích s cílem oslovit co největší množství diváků z okolních obcí.

Číst dál

Čistící gel na ruce s desinfekční přísadou pro eliminaci 99,9 % bakterií a virů. Vylepšené složení šetrné k pokožce. Cena je daná firmou na 150 Kč + poštovné 100 Kč - není zde přidán žádný zisk.

Číst dál

Mé ruce i tak nezahálí, a šiji pro potřebné roušky. Materiál který používám se velmi hodí. Hlavně ať jsme zdraví. Moc těším, až se opět setkáme. Vaše Pavla.

Homeopatie je holistická léčebná metoda, která zkoumá a léčí člověka jako systém. Stimuluje samoozdravný proces v člověku a nepotlačuje projevy nemocí. Více informací na www.homeopathy4you.cz

 

V létě uberte na množství, žádné velké vrstvy, v horku se můžete skutečně „roztéct“. Proto doporučuji hlavně voděodolná líčidla. Pokud nechcete kupovat speciální odličovací vodu, použijte dětský olej, který máte určitě doma.

Číst dál

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce, a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter.

Číst dál

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned.

Číst dál

Okolí očí náleží k nejcitlivějším partiím pokožky. Tato oblast je místem styku kůže s sliznice oka. Proto jakákoliv aplikace kosmetického prostředku nebo postupu musí být činěna s vědomím výše uvedených skutečností.

Číst dál

Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření dokonale krásného obočí. Beautiful brows je revoluční systém, se kterým vytvoříte dokonale krásné obočí během několika vteřin v pohodlí domova.

Číst dál

Poruchy tvorby pigmentu představují velmi rozsáhlou skupinu onemocnění. Jeho společným rysem je nadměrná nebo naopak nedostatečná tvorba hlavního kožního barviva melaninu kožními buňkami melanocyty. Poruchy pigmentace podmínění jinými pigmenty označujeme jako dyschromie.

Číst dál

Chemický peeling je velmi starou vysoce účinnou metodou péče o pleť pomocí slabých až středně silných organických kyselin. První poznatky o této speciální kúře získali již již Egypťané. Dnes se používají zvláště ovocné kyseliny (většinou organické kyseliny typu AHA).

Číst dál

Kompenzace nedostatku světla. V ponurých podzimních a zimních měsících lidé často trpí nedostatkem světla. Lampa se speciální zdrojem světla příznivě působí na produkci hormonů a může mít preventivní účinky nebo být využívána také pro terapeutické účely.

Číst dál

Je přístroj, který využívá ultrazvukovou a mikroelektronickou technologii a díky tomu Vám poskytne tu nejnovější péči v oblasti péče o pleť. Bt-microTM ultrazvuková špachtle využívá ultrazvukovou a mikroelektronickou technologii a díky tomu vám poskytne nejoptimálnější ošetření v péči o pleť.

Číst dál

Představujeme novinku ze světa moderní kosmetiky, která využívá princip ultrazvukové terapie a peelingu pro hloubkové čištění pleti - přístroj Ultrasonic cleanser UD-041. Pleť je po ošetření přístrojem jasná, zdravá, pružná a chráněná před stárnutím.

Číst dál