Mikroemulzní systém k péči o rozsáhlé plochy suché kůže nebo i celého těla. Pro dospělé a děti bez věkového omezení. Přípravky 2DERM jsou k dostání v lékárnách. Pakliže ve Vaší lékárně 2DERM není dostupný, žádejte jej u lékárníka. Ten může přípravky objednat u svého dodavatele.

Číst dál

My secret botoplatinu, je výsledkem nejmodernějších výzkumů a poznatků kosmetologie v oblasti působení superaktivních látek, vyvinutých redukcí vrásek a prevenci stárnutí pleti. Navazuje na úspěšnou luxusní řadu 24K Gold.

Číst dál

I pleť může být ve stresu. Podpořte její detox za pomoci Antistres Lifting Krému a Séra, hydrokomplex a antioxidanty zajistí osvěžení a rozjasnění pleti výtažek ze zeleného čaje pomůže s detoxikací kyselina hyaluronová, beta-glucan a vitamín E pleť vypnou a zjemní pokožku.

Dokonale regeneruje jednotlivé vrstvy pokožky, vypíná pleť a vyhlazuje vrásky. Skládá se z pěti funkcí a to elektrické stimulace svalů, elektroporace, mesoporace, radiofrekvence a LED světelné fotonové terapie.

Číst dál

Profesionální ohřívač ručníků s UV sterilizátorem, vhodný pro kosmetické salony. Umožňuje vložit několik ručníků různých velikostí. Ničí mikroorganismy a poškozuje jejich DNA a RNA. Sterilizace zahrnuje pronikání UV-C záření do mikroorganismů, které brání jejich rozvoji a ničí je. Tento přístroj je speciálně konstruován pro ohřev ručníků.

Kosmetický multifunkční přístroj 5 v 1 představuje výkon a kvalitu v jednom. Intuitivní obsluha a vysoká kvalita kosmetického přístroje zajistí efektivní a příjemnou práci v kosmetickém salonu.

Číst dál

Čistící gel na ruce s desinfekční přísadou pro eliminaci 99,9 % bakterií a virů. Vylepšené složení šetrné k pokožce. Cena je daná firmou na 150 Kč + poštovné 100 Kč - není zde přidán žádný zisk.

Číst dál

Mé ruce i tak nezahálí, a šiji pro potřebné roušky. Materiál který používám se velmi hodí. Hlavně ať jsme zdraví. Moc těším, až se opět setkáme. Vaše Pavla.

Homeopatie je holistická léčebná metoda, která zkoumá a léčí člověka jako systém. Stimuluje samoozdravný proces v člověku a nepotlačuje projevy nemocí. Více informací na www.homeopathy4you.cz

 

V létě uberte na množství, žádné velké vrstvy, v horku se můžete skutečně „roztéct“. Proto doporučuji hlavně voděodolná líčidla. Pokud nechcete kupovat speciální odličovací vodu, použijte dětský olej, který máte určitě doma.

Číst dál

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce, a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter.

Číst dál

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned.

Číst dál

Okolí očí náleží k nejcitlivějším partiím pokožky. Tato oblast je místem styku kůže s sliznice oka. Proto jakákoliv aplikace kosmetického prostředku nebo postupu musí být činěna s vědomím výše uvedených skutečností.

Číst dál

Laminace  tvaruje a fixuje obočí do požadovaného tvaru. Obsahuje keratin posilující jednotlivé chloupky, doba aplikace je pouhých 18 minut. Obočí lze obarvit ihned po ošetření, po aplikaci získá plnější vzhled. 

Číst dál