Laminace tvaruje a fixuje obočí do požadovaného tvaru. Obsahuje keratin posilující jednotlivé chloupky, doba aplikace je pouhých 18 minut. Obočí lze obarvit ihned po ošetření, po aplikaci získá plnější vzhled. 

Číst dál

 

 

EMS je jednou z nejvyspělejších technologií na poli boje proti vráskám, které nezahrnují použití jehel. Díky vlnové struktuře proudu se energie dostává hlouběji do buněk. To potom dopomáhá k lepší absorpční schopnosti pokožky a kosmetické přípravky, které běžně používáte, se dostávají hlouběji do pokožky a navíc jsou buňky schopné vzít si z nich více účinných látek. EMS proud ovlivňuje oblast, kde aktivuje buňky, stimuluje tvorbu nového kolagenu a regeneraci již vzniklého kolagenu. Pleť je tudíž po používání přístroje pevnější a pružnější, vrásky jsou méně viditelné a pokožce se navrátí její lesk a zářivý vzhled.

Číst dál

Ultrazvuková špachtle na pleť Ilwy 306 s EMS, LCD je špičkový přístroj pro hloubkové čištění pleti. Tento přístroj nenabízí jen perfektní čištění pleti do hloubky, ale má i funkce, kterými disponují galvanické žehličky ION +/-.

Číst dál

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí.

Číst dál

Depilace cukrovou pastou proti suché pokožce je novinka na českém trhu vyráběna podle tradiční tuniské receptury! Velmi kvalitní 100% přírodní pasta s přídavkem, vhodná zejména pro suchou pokožku a pokožku se sklonem k tvorbě šupinek.

Číst dál

Chemickým peelingem rozumíme aplikaci látek kyselé povahy na pokožku za účelem vyvolání podráždění s následným procesem hojení a obnovy zdravé tkáně. AHA peeling je povrchový typ chemického peelingu, který je prováděn alfa-hydroxy kyselinami.

Číst dál

 

 

 

 

Udělejte nehty a zapomeňte na ně. Praktické a bezvadné! Nikdy se o své nehty nebojíte, protože ony to s vámi vydrží vždy až do cíle. Zpevněte své nehty dokonalou vrstvou, která vám říká "uvidíme se za dva týdny". Dva týdny nezapomenutelného lesku a barvy, která drží a drží.

Číst dál

Efektivní, bezpečná a bezbolestná metoda. Diamantová mikrodermabraze se používá primárně k ošetření obličeje, ale dá se použít i na jiné části těla, jako například dekolt, ruce, lokty nebo kolena. Zkrátka na taková místa, která chcete omladit.

Číst dál

Obsahem komplexního kosmetického ošetření je odlíčení pleti, upravení obočí, diamantová mikrodermabraze, čištění pleti, zavření pórů, masáž pleti s dekoltem, maska dle typu pleti, barvení obočí a řas, sérum kyseliny hyaluronové sérum s collagenem a oční a denní krém.

Číst dál

Až 8 týdnů bez epilace! Zbavte se bolesti při epilaci! Philips funguje jinak. Pulsy světla zabrání opětovnému růstu chloupků. Nejen, že to nebolí, ale budete mít klid až na 8 týdnů. To vše bez vyrážky a podráždění.

Číst dál