Oblastí, kde se přibývající roky projevují nejvýrazněji je oční okolí. Jemné mimické vrásky, které se věkem prohlubují a celkově unavená a propadlá pleť kolem očí Vám na kráse určitě nepřidá.

Číst dál

Ultrazvuková špachtle na pleť Ilwy 306 s EMS, LCD je špičkový přístroj pro hloubkové čištění pleti. Tento přístroj nenabízí jen perfektní čištění pleti do hloubky, ale má i funkce, kterými disponují galvanické žehličky ION +/-.

Číst dál

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí.

Číst dál

Depilace cukrovou pastou proti suché pokožce je novinka na českém trhu vyráběna podle tradiční tuniské receptury! Velmi kvalitní 100% přírodní pasta s přídavkem, vhodná zejména pro suchou pokožku a pokožku se sklonem k tvorbě šupinek.

Číst dál

Chemickým peelingem rozumíme aplikaci látek kyselé povahy na pokožku za účelem vyvolání podráždění s následným procesem hojení a obnovy zdravé tkáně. AHA peeling je povrchový typ chemického peelingu, který je prováděn alfa-hydroxy kyselinami.

Číst dál

Galvanická žehlička pro svěží a hebkou pleť. Spolu s živinami napomáhá pročištění a osvěžení pleti dostatečný přísun vody. Pleť je svěží a hebká. Infračervené paprsky zlepšují metabolismus. Suchost, znečištění a únava způsobují stres pleti, hromadění melaninu.

Číst dál

Flat Lashes dvojité kašmírové řasy jsou odlehčené. Hmotnost řasy o síle 0,15 mm se rovná hmotnosti ultra jemné řasy o síle 0,07 mm. Unikátní zdvojená špička vytvoří dokonale bohatý objem bez zatížení přírodních řas. Mají širší lepicí plochu pro ideální přilnutí a dlouhotrvající spoj.

Číst dál

Udělejte nehty a zapomeňte na ně. Praktické a bezvadné! Nikdy se o své nehty nebojíte, protože ony to s vámi vydrží vždy až do cíle. Zpevněte své nehty dokonalou vrstvou, která vám říká "uvidíme se za dva týdny". Dva týdny nezapomenutelného lesku a barvy, která drží a drží.

Číst dál

Efektivní, bezpečná a bezbolestná metoda. Diamantová mikrodermabraze se používá primárně k ošetření obličeje, ale dá se použít i na jiné části těla, jako například dekolt, ruce, lokty nebo kolena. Zkrátka na taková místa, která chcete omladit.

Číst dál

Obsahem komplexního kosmetického ošetření je odlíčení pleti, upravení obočí, diamantová mikrodermabraze, čištění pleti, zavření pórů, masáž pleti s dekoltem, maska dle typu pleti, barvení obočí a řas, sérum kyseliny hyaluronové sérum s collagenem a oční a denní krém.

Číst dál

Až 8 týdnů bez epilace! Zbavte se bolesti při epilaci! Philips funguje jinak. Pulsy světla zabrání opětovnému růstu chloupků. Nejen, že to nebolí, ale budete mít klid až na 8 týdnů. To vše bez vyrážky a podráždění.

Číst dál

Laser produkuje velmi koncentrovaný světelný paprsek a nevystavuje opakovanému záření zbytečně velkou plochu pokožky jako jiné přístroje! Laser pracuje pulzně jen po takovou dobu, která je nezbytná pro zničení pigmentu ve folikulách.

Číst dál

Přístrojová lymfodrenáž se provádí pomocí lymfodrenážního - masážního zařízení, lidově řečeno tzv. „nohavic“. Tyto nohavice jsou vybaveny vzduchovými komorami, které se pomocí připojeného kompresoru předem zvoleným způsobem nafukují (tlakují).

Číst dál